Taylor Swift TR
Taylor Swiftt TR sitemizden yararlanmak için üye olmanızı öneririsz
hiç pişman olmayacaksınız Wink
Taylor Swift TR
Taylor Swiftt TR sitemizden yararlanmak için üye olmanızı öneririsz
hiç pişman olmayacaksınız Wink
Taylor Swift TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taylor Swift TR

forum sitemize hoşgeldiniz umarım beğenirsiniz iyi eğlenceler

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun

2 posters
YazarMesaj
Juliethes.
♥D.Ç Admin♥
♥D.Ç Admin♥
Juliethes.

mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Empty
MesajKonu: mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun   mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:16 am

üye olmak için:1 mesaj
deneme mod olmak içinn:5 mesaj
moderatör olmak için:10 mesaj
süper moederatör olmak için mesaj değil kurallara uymak lazım yani klurallara uymayanları ben banlarım ama sizde admin gibi kurallra uyacaksınız forumu teker teker gezip kurallara uymayanları 1 günülne banlayacaksınız kurallara uyanları ve adminin sözünden çıkmayanları süper moderatör ypıcam (ayrıca foruma 5 üye getirenide moderatör yapıcam)
co admin olmak için co admin acemi admin demektir sitenn yöneticisi değildir ama adminin bi düşüdür co admin oolmak için foruma 30 kişi getirmeniz kurallara uymanız ve tam administratörün kurallarını dikkate almalısınız
administratör yani sitenin gerçek sahibi olmak istiyorsanız onu ben istediğim kişilere yaparım formu tıka basa doldurmanız lazım administratör gerçek admin yani ne derse yapmalısınız en fazla 500 600 mesajınız olması gerekiyo olsa bile kurallara uyarsanız tam adminin dediklerini yaparsanız ben istersemki yaparım onda ben anlarım kurallara uyandan oyüzden formu doldurun fakat adminin dediklerini yaparsanız formu doldurursanız ve birkere bile uyarı cezası almasanız konularınız hiç çöpe gitmezse ve dediklerimi yaparsanız süper admin yani administratör olursunuz administratör şu demektir sitenin yarı sahibi ben olmadım zamanlar o ilgilenir vara yoğa kişi banlar silerse adminliği alınır kuralları dikkatli okuyunuz

banlı olabilmek içinse :1 mesajınız bile yoksa banlanırsınız siteye giripte kaydolupta sıfır mesaj olanlar 1 günlüne banlanır niyi forumlar
https://taylor-swiftt.yetkin-forum.com
Juliethes.
♥D.Ç Admin♥
♥D.Ç Admin♥
Juliethes.

MesajKonu: Geri: mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun   mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:20 am

ha pardon şunu unutmusum prenses olmak için 25 mesaj olması gerekir onuda ben istersem yaparım prenses co adminin bir düşüğüdür fakat forumda administratörden sonra kuralları o koyar admin yarısıdır yani co adminin düşüğü değilde bi üstüdür prenses hani kraliçe üstün prenses bi düşüdür ya oda öyle admin olmadığı zaman sitenin yönetim işleriyle o ilgilenir etkrar iyi forumlar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun   mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:38 pm

Peki belirttiğin için çok tşk.
Juliethes.
♥D.Ç Admin♥
♥D.Ç Admin♥
Juliethes.

MesajKonu: Geri: mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun   mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 2:43 pm

önemli değil ama sitede hep online olursan bide
Juliethes.
♥D.Ç Admin♥
♥D.Ç Admin♥
Juliethes.

MesajKonu: Geri: mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun   mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 3:38 pm

damlacım sen 10 mesajı geçmişin
derbader
♥D.Ç banlı üye!!!
♥D.Ç banlı üye!!!
derbader

MesajKonu: Geri: mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun   mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 10:06 am

ssağol ben almayım

mod ve admin olmak isteyenlerin dikkatine okusun
1 sayfadaki 1 sayfası